Aborygeńskie kropkowanie

Przyjmujemy zgłoszenia zainteresowanych osób i przewidujemy warsztaty w soboty lub niedziele, oraz w tygodniu, w zależności od potrzeb. Czas trwania zajęć: 3h. Zapewniamy materiały i narzędzia, oraz fajny “klimat”.

Witaj!!

 Zapraszamy na aborygeńską przygodę!! 

Aborygeni uważają, że: “Ziemia nie należy do nas, a my do Ziemi”.
Zapraszamy Cię do podróży w klimaty aborygeńskie – kierunek Australia. Nauczysz się malowania techniką kropkowania, jak krok po kroku wykonać obraz. Prace wykonywać będziemy w dźwiękach muzyki aborygeńskiej . Dla aborygenów każda stawiana kropka była bardzo ważna, tak jak modlitwa, dlatego też ich obrazy mają piękną energię i moc. Aborygeni potrafią uzasadnić każdą kropkę, linię czy barwę. Ich obrazy pełne są tajemniczości i mogą być inspirowane różnymi historiami; galaktyki, zwierząt, ziemi. Na warsztatach poznamy znaki aborygeńskie i ich znaczenie.

Niechaj każda stawiana kropka stanie się budzeniem w nas szacunku do Matki Ziemi i ludzkości wzajemnie do siebie…..a tym samym Jedności Wszystkiego Co Istnieje.

Warsztat bez ograniczeń wiekowych również dla dzieci, zapraszamy rodziny.

Aborygeni są rdzeniem Australii, pierwszymi jego mieszkańcami, od około 60tysięcy lat. Aktualnie Liczba ich sięga zaledwie OKOŁO 1,5% całej populacji Australii. .

  Koszt 80zł +20zł materiały. Materiały można przynieść swoje.

Zapisy i informacje :

beatasypniewska@op.pl; Beata Sypniewska 601-076-501

joanna.idczak88@gmail.com; Joanna Idczak 691-415-812

Zapraszamy serdecznie!