Klubowe Centrum – aktualności

 

KLUBOWE  CENTRUM

„ŻYĆ INACZEJ”

Zaprasza w poniedziałki, wtorki w godz. 14.30-18.00; zajęcia z malarstwa intuicyjnego, relaksacja, gra na instrumentach; gongi i misy tybetańskie, bęben oceaniczny i inne,  zajęcia integracyjne.

czwartki w godz. 14.30-17.30- rozgrywki piłkarzyków , gry planszowe, tenis stołowy, zajęcia integracyjne, zabawy z chustą Klanza i wiele innych pomysłów do realizacji- zapraszamy serdecznie

 

MALARSTWO INTUICYJNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY


Zapraszamy na co tygodniową przygodę z farbami, podobraziami, pędzlami, szpachlami i przeróżnymi artykułami plastycznymi.
W trakcie 3,5 godzinnego spotkania będziemy uwalniać potencjał, który drzemie w każdym młodym człowieku.
Poznamy techniki bez technik, zasady bez zasad.
Doświadczymy świetnej zabawy i nauczymy się kreatywnie i pomysłowo używać swojej twórczej fantazji.
Odkryjemy własne pasje! Rozwiniemy wyobraźnię, koncentrację i wewnętrzną dziecięcą radość.
Dodatkowym ciekawym elementem zajęć, będzie wprowadzanie i doświadczanie nietypowych dźwięków instrumentów relaksacyjnych, takich jak gongi tybetańskie i misy dźwiękowe, które wyciszą i uspokoją nadmiar emocji, oraz pomogą skupić się na swoich doświadczeniach.

I najważniejsze! Do tego, aby doświadczać zabawy przez malowanie i dźwięk nie potrzebne są zdolności plastyczne!!!

Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki i wtorek od godziny 14.30 do 18.00. Zapraszamy !

Zapisy, informacje, kontakt:
Centrum Klubowe Stowarzyszenia “Żyć Inaczej”
tel. 535 219 785, zycinaczej@zycinaczej.org.pl

 

czwartki w godz. 14.30-17.30

Jakie Ty masz pomysły? Może je zrealizujemy wspólnie?

Zajęcia rekreacyjne: rozgrywki piłkarzyków, zajęcia z Klanzą, karaoke, gry terenowe, rozgrywki unii hokeja, budowle z lego, taniec integracyjny

Zajęcia promujące zdrowy styl życia, profilaktykę uzależnień

Super imprezy; zabawa karnawałowa, Dzień Dziecka, Andrzejki, zajęcia i wiele innych...

zajęcia inspirowane przez uczestników

Bądź z nami

Informacji udzielamy pod nr. tel.  +48 535-219-785,   +48 71327-66-64

www.zycinaczej.org.pl

zycinaczej@zycinaczej.org.pl

 

AKTUALNOŚCI  STYCZEŃ 2018

Zaproszenie do Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu na Dzień Babci i Dziadka21 i 22 stycznia są szczególnymi dniami – to święto Babci i Dziadka. Te wyjątkowe święto obchodzone w wielu krajach ma już ponad trzydziestoletnią tradycję w Polsce. Z tej okazji przygotowaliśmy dla zwiedzających szereg atrakcji w ramach Dnia Babci i Dziadka w Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu.

20 stycznia 2018
11:00 ,, Kochanej Babci i Kochanemu Dziadkowi… – laurka od serca”. Rodzinne warsztaty artystyczne scrapbooking’u. Czy istnieje dla dziadków piękniejszy i bardziej wzruszający prezent niż samodzielnie wykonana przez wnuka kartka, wypełniona najszczerszymi życzeniami? Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty artystyczne, w trakcie których przygotujmy ręcznie robione, unikatowe, papierowe upominki metodą scrapbooking. Uczestnicy nie tylko poznają tajniki tej wyjątkowej techniki, lecz także przygotują oryginalne laurki, którymi będą mogli obdarować ukochanych dziadków i babcie. Na warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy. Zapraszamy do zapisywania się pod numerem telefonu 71 3436765- Sekretariat Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu.

20 i 21 stycznia 2018
,,Babciu, Dziadku chodźmy razem do muzeum…”– Rodzinne, darmowe zwiedzanie Muzeum Poczty i Telekomunikacji. Zapraszamy na rodzinne zwiedzanie Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu, podczas którego przeniesiemy się w czasie do roku 1860, a miejscem które odwiedzimy będzie słoneczna Italia. Na uczestników zwiedzania czekają zagadki i rebusy, których rozwiązania będziemy szukać wśród muzealnych eksponatów. Pozwolą one na odkrycie zadziwiającej historii powstania Poczty Polskiej, a także niezwykłej ekspozycji Muzeum Poczty i Telekomunikacji. Dla dziadków i babć, którzy 20 i 21 stycznia przyprowadzą do muzeum swoje wnuczęta, czekają drobne upominki.
Zapraszamy!
Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu
ul. Z. Krasińskiego 1
50-954 Wrocław
tel. 71 3436765

0001

 

 AKTUALNOŚCI  PAŹDZIERNIK  2018

Zapraszamy dzieci i młodzież na warsztaty tworzenia notatek.
To będą lepsze notatki, bo notatki wizualne.
Będzie łatwiej się z nich uczyć i zapamiętywać.
Dodatkowo takie notatki, to świetna zabawa.